by  in Aktualności, Gale, Zapowiedzi

Ekskluzywna gala w Szydłowcu

W sobotę (18 czerwca) na Zamku w Szydłowcu odbędzie się gala boksu zawodowego zorganizowana przez Tymex Boxing Promotion i Mariusza Grabowskiego. W walce wieczoru zawalczy Michał Żeromiński.
– Możemy to już potwierdzić 18 czerwca w Szydłowcu zorganizujemy galę boksu zawodowego. Uzyskaliśmy duże wsparcie od burmistrza Artura Ludewa. Gala odbędzie się na dziedzińcu Zamku w Szydłowcu. Mam nadzieję, że będzie to wspaniałe widowisko – powiedział Mariusz Grabowski.
W walce wieczoru wystąpi Michał Żeromiński, który stanie przed szansą zdobycia pasa interkontynentalnego mistrza świata federacji WBF w wadze półśredniej. – To kolejny krok w mojej karierze. Powoli trzeba się wspinać w światowej hierarchii, zaczniemy od pasa interkontynentalnego WBF, a później przyjdzie czas na większe wyzwania – powiedział popularny „Żeroma”. Bokser z Radomia do walki będzie przygotowywał się na Mazurach oraz w Dzierżoniowie pod okiem Piotra Wilczewskiego. – Powoli wznawiam treningi. Trzeba wzmocnić siłę i kondycję. Może na kilka dni wyjadę na Mazury na kajaki, a później ostatnie 4-5 tygodni spędzę w Dzierżoniowie z Piotrem Wilczewskim – dodał Żeromiński.
Na Zamku w Szydłowcu poza Michałem Żeromińskim zobaczymy jeszcze kilku innych bokserów Tymex Boxing Promotion. – Szykujemy kilka ciekawych walk. Na razie jeszcze za wcześnie, żeby podawać nazwiska pięściarzy, ale dobrego boksu nie zabraknie – powiedział Mariusz Grabowski. – Dodatkowo na naszej gali pokażą się miejscowi kickbokserzy, którzy na pewno wzbogacą to widowisko – dodał promotor. – Oczywiście w Szydłowcu pojawi się Mariusz Wach, Mateusz Masternak, Ewa Brodnicka i wielu innych wspaniałych gości – zapowiedział Mariusz Grabowski.

źródło: cozadzien.pl

adminEkskluzywna gala w Szydłowcu