by  in Aktualności, Zapowiedzi

Kolejne atrakcje na gali w Szydłowcu

Bitwa na głosy pomiędzy Jagodą Kret vs Arek Kłusowski

Jagoda Kret !!!
Prawdziwa góralka z krwi i kości! Podopieczna z drużyny Edyty Górniak, która w 3 edycji programu The Voice of Poland doszła aż do finału.
Jagoda Kret pochodzi z Nowego Targu i od dziecka fascynuje się muzyką, a wraz z programem rozpoczęła swoją prawdziwą przygodę pt. kariera solowa.
Występowała już na wielu wielkich scenach w Polsce np. na Sylwestrze z Dwójką, a także uczestniczyła w świątecznej kampanii Coca-coli.
Miała możliwość występowania na jednej scenie u boku takich osób jak Ania Dąbrowska, Edyta Górniak i wielu, wielu innych.
Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą utrzymaną w klimacie soul’owym, której będzie można posłuchać już w przyszłym roku.

Arek Kłusowski!!!
Wokalista, kompozytor i tekściarz.
Jest autorem m.in tekstu do piosenki Ewy Farnej „Ulubiona rzecz”.
Ma na swoim koncie ponad 30 nagród muzycznych zdobytych w kraju i za granicą m.in. we Włoszech, Bułgarii czy na Litwie. Zagrał ponad 500 koncertów z takimi gwiazdami jak: Ewa Farna, Budka Suflera, Lady Pank czy Dżem.
Popularność zdobył w programie The Voice of Poland zajmując III miejsce.
Przez krytyków muzycznych uważany za jeden z najlepszych męskich głosów w kraju.
Jest absolwentem szkoły muzycznej PRO MUSICA w klasie śpiewu solowego. Posiada 4 oktawową skalę głosową .
Jest dyrektorem i pomysłodawcą festiwalu „Rzeszowskie Święto Wokalne”, które ma na celu promocję polskiej piosenki. Ma na swoim koncie występy m.in z Justyną Steczkowską czy Afromental. Jest częstym gościem programów telewizyjnych takich jak: „Jaka to melodia”, „Świat się kreci”, „Pytanie na śniadanie” czy „Dzień Dobry TVN”.

adminKolejne atrakcje na gali w Szydłowcu