by  in Aktualności, Gale, Zapowiedzi

Konferencja przed galą w Ostrowcu

21 maja 2015 r. odbyła się konferencja prasowa przed galą „Budweld Boxing Night”, która odbędzie się już 19 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Jest już pewne, że urodzony w Kazachstanie a reprezentujący Niemcy Konstantin Airich (21-10-2, 17 KO) będzie rywalem byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Mariusza Wacha (30-1, 16 KO).

25-letni Francuz Jessy Luxembourger (6-0, 3 KO) będzie przeciwnikiem Roberta Parzęczewskiego (8-0, 3 KO) podczas gali w Ostrowcu Świętokrzyskim, która odbędzie się 19 czerwca. Walkę zakontraktowano na osiem rund.

Nazwisko swojego kolejnego rywala poznał także boksujący w kategorii półciężkiej Michał Gerlecki (10-0, 6 KO), który podczas ostrowieckiej gali zmierzy się z Argentyńczykiem Pablo Sosą (4-4-3, 3 KO). Pięściarz z Ameryki Południowej ma na koncie m.in. remis z Eduardem Gutknechtem.

Podczas tej samej gali polskiej publiczności jeszcze raz pokaże się Oszkar Fiko (12-11, 9 KO), który w sobotę pokonał Krzysztofa Cieślaka. Rumun tym razem skrzyżuje rękawice z Damianem Wrzesińskim (7-0, 4 KO).

źródło: ringpolska.pl

Poniżej prezentujemy fotogalerię z tego wydarzenia:

adminKonferencja przed galą w Ostrowcu