by  in Aktualności, Gale, Zapowiedzi

„Mistrzowskie Rozdanie” Tymex’u

Tymex Boxing Promotion umacnia swą wysoką pozycję w polskim pięściarstwie zawodowym. Już 13 maja na gali Budweld Boxing Night – „Mistrzowskie Rozdanie” w Częstochowie o tytuły Mistrzów Świata jednej z największych federacji WBO będą boksować liderzy tej grupy Ewa Brodnicka i Robert Parzęczewski.
– Sprawimy frajdę kibicom w hali i przed telewizorami na kanałach Polsatu, bowiem organizujemy galę z dwoma walkami mistrzowskimi – Ewy Brodnickiej o pas interim WBO i Robert Parzęczewskiego o Młodzieżowe Mistrzostwo Świata WBO. To największe wydarzenie w historii eventów Tymexu i nieprzypadkowe hasło reklamujące galę „Mistrzowskie Rozdanie” – mówi szef Tymexu Mariusz Grabowski ściśle współpracujący z Andrzejem Gmitrukiem z AG Promotion.
Wkrótce ogłoszone zostaną nazwiska rywalki Ewy Brodnickiej w walce o tymczasowe Mistrzostwo Świata WBO w wadze super piórkowej i przeciwnika dla częstochowianina Roberta „Araba” Parzęczewskiego w walce o pas MMŚ w wadze półciężkiej.
– Karty pojedynków na naszych galach są układane z myślą o jak największej atrakcyjności dla kibiców, i miejscowych, i tych przed telewizorami. Stąd dwie walki mistrzowskie, ale też występy bokserów z Częstochowy na czele z Robertem Parzęczewskim, Marcinem Siwym i Adamem Koprowskim. Wiemy, że sporo fanów przyjedzie z Katowic i Radomia na potyczki z udziałem Tomasza Gromadzkiego oraz Michała Żeromińskiego – powiedział Mariusz Grabowski

admin„Mistrzowskie Rozdanie” Tymex’u