by  in Aktualności, Wywiady

Mocna karta i duże wyzwanie

18 listopada boks zawody wraca do Częstochowy. W walce wieczoru Tomasz Adamek (51-5, 30 KO) zmierzy twardym Fredem Kassim (18-6-1, 10 KO) z Kamerunu. Kibice zgromadzenie w hali przy ulicy Żużlowej, oprócz walki Górala, powinni zobaczyć jeszcze kilka przyzwoitych pojedynków. Czego konkretnie możemy się spodziewać?
Mocna karta
Główny organizator gali, czyli Mariusz Grabowski (Tymex Boxing Promotion) wystawił na kartę walk większość swoich najlepszych strzelb. Przy współpracy z Andrzejem Gmitrukiem i Mateuszem Borkiem stworzyli, jak na nasze warunki, bardzo ciekawy undercard.
Wyzwanie dla promotora
Gala w Częstochowie, to nie tylko sprawdzian dla bokserów. Równie trudne zadanie czeka Mariusz Grabowskiego. Młody (stażem) promotor wypływa na głęboką wodę. Biznesmenowi, który dorobił się na sprzedaży okien i drzwi mało kto wróżył taki sukces na rynku bokserskim. Wielu widziało w nim kolejnego, który po pierwszej lub drugiej gali zwinie interes. Jeszcze niedawno robił imprezy w małej salce w podradomskich Pionkach. Teraz organizuje potężne wydarzenie, które pokaże otwarty Polsat. Przeciwnicy Grabowskiego, chociaż doceniają jego kompetencje organizatorskie, to podnoszą, że o boksie ciągle wie niewiele. Ten zdając sobie tego sprawę, podjął współpracę z Andrzejem Gmitrukiem, który w boksie widział wszystko, a pewnie jeszcze więcej. Ten duet łączący wiedzę o biznesie i sporcie ma duże szanse na powodzenie.

Całości do przeczytania na sportowymagazyn.pl:
http://sportowymagazyn.pl/adamek-vs-kasi-czyli-modlitwa-o-zmartwychwstanie-pod-jasna-gora/

adminMocna karta i duże wyzwanie