by  in Aktualności, Zapowiedzi

PBN Noc Zemsty w Polsacie i Ipli

Powraca najbardziej prestiżowy cykl gal pięściarskich w Polsce. Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej – IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali „Polsat Boxing Night: Noc Zemsty” w usłudze Pay-Per-View. W walce wieczoru zmierzą się Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) i Joey Abell (34-9, 32 KO), a o pas WBO European zaboksują Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) i Youri Kalenga (23-4, 16 KO). Gala odbędzie się w sobotę 21 kwietnia i rozpocznie o godzinie 17:45. Dostęp do wydarzenia obejmuje aż osiem wyjątkowych pojedynków i oferowany jest w jakości HD w cenie 40 zł.
W sobotę, 21 kwietnia 2018 w Hali Sportowej w Częstochowie odbędzie się oczekiwane przez fanów i ekspertów hitowe wydarzenie bokserskie – „Polsat Boxing Night: Noc Zemsty”. Na ring wróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej − Tomasz Adamek. W walce wieczoru jego przeciwnikiem będzie mocno bijący Amerykanin Joey Abell, który w ostatnich sześciu walkach zapisał aż pięć zwycięstw.
Po raz drugi emocjonującą walkę stoczą były mistrz Europy Mateusz Masternak i były mistrz świata w wersji tymczasowej Youri Kalenga. Kongijczyk w 2014 roku na pełnym dystansie okazał się nieznacznie lepszy od Polaka. Masternak będzie chciał zrewanżować się rywalowi. Stawką pojedynku jest pas WBO European, a zwycięstwo znacznie przybliży jednego z pięściarzy do walki o mistrzostwo świata.
O Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w kategorii junior ciężkiej zmierzą się perspektywiczny Adam Balski (11-0, 8 KO) i Rosjanin Denis Graczew (16-6-1, 9 KO).
Rękawice w wadze średniej skrzyżują powracający po trzyletniej przerwie, niepokonany na zawodowym ringu Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) i niebezpieczny Namibijczyk Lukas Ndafoluma (11-1, 3 KO).
W wadze super piórkowej o mistrzostwo świata federacji WBO powalczą panie – broniąca tytułu Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) i Kanadyjka Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO).
W walce dywizji półciężkiej zmierzą się perspektywiczny Robert Parzęczewski (19-1, 12 KO) i Emmanuel Danso (28-2, 23 KO) określany mianem „Tysona z Ghany”. Polak jest faworytem tej walki, ale Ghańczyk zapowiada sprawienie niespodzianki.
Walka o tytuł Mistrza Polski w wadze półśredniej będzie toczyć się w rewanżowym starciu pomiędzy Łukaszem Wierzbickim (15-0, 6 KO) a Michałem Żeromińskim (13-3-1, 1 KO). Kontrowersyjne rozstrzygnięcie pierwszej walki i zwycięstwo Wierzbickiego nie przekonało wielu kibiców. Druga odsłona ma rozwiać wszelkie wątpliwości, który z nich jest lepszym pięściarzem.
Natomiast w wadze junior półśredniej pojedynek stoczą Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) i Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO).
Wydarzenie zapoczątkuje studio o godzinie 17:45, a otwarcie gali nastąpi o godzinie 18:00.
Gala „Polsat Boxing Night: Noc Zemsty” w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.
Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
# przez SMS o treści: numer karty dekodera.walka wysłany na nr 7043,
# w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
# w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem 801 00 50 50.
Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 16.45 w dniu gali, czyli 21 kwietnia br. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 6 kwietnia na kanale 222.
Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
# portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
# przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
# e-płatności.
Tomasz Adamek vs Joey Abell w IPLI
Najbardziej prestiżową polską galę bokserską na żywo, w systemie PPV, będą mogli obejrzeć także internauci na całym świecie za pośrednictwem serwisu IPLA – na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.
Karta walk gali „Polsat Boxing Night: Noc Zemsty”
Tomasz Adamek vs Joey Abell
Mateusz Masternak vs Youri Kalenga
Adam Balski vs Denis Graczew
Damian Jonak vs Lukas Ndafoluma
Ewa Brodnicka vs Sarah Pucek
Robert Parzęczewski vs Emmanuel Danso
Łukasz Wierzbicki vs Michał Żeromiński
Michał Chudecki vs Damian Wrzesiński

adminPBN Noc Zemsty w Polsacie i Ipli