by  in Aktualności, Gale, Zapowiedzi

„Próba ognia” – gala już 24 marca

Gala boksu zawodowego: „Próba ognia”
Zapraszamy na galę boksu zawodowego „Próba Ognia”, która odbędzie się 24 marca w OSiR Dzierżoniów. O tytuł Mistrza Polski zmierzą się Robert Parzęczewski vs Andrzej Sołdra! Bilety na to niezwykle interesujące wydarzenie już w sprzedaży!
To będzie gratka dla wszystkich kibiców sportów walki. Notowany na dwunastym miejscu w światowym rankingu federacji WBO wagi półciężkiej Robert Parzęczewski (18-1, 11 KO) skrzyżuje rękawice z walecznym i potrafiącym sprawić niespodziankę Andrzejem Sołdrą (14-5-1, 7 KO), który ma przecież na rozkładzie Dawida Kosteckiego. Stawką potyczki Parzęczewskiego z Sołdrą będzie tytuł Mistrza Polski.
Kibice zobaczą również w akcji dającego zawsze ringowe wojny Michała Leśniaka (7-1-1, 2 KO). W Dzierżoniowie pokaże się też Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO), który zmierzy się z byłym mistrzem Europy, Siergiejem Guliakiewiczem (43-9, 17 KO). Mateusz Rzadkosz (6-0-1, 2 KO) natomiast zaboksuje na dystansie ośmiu rund z doświadczonym Faroukiem Daku (21-14-1, 9 KO).
Wieczór organizuje Mariusz Grabowski z grupy Tymex Boxing Promotion przy współpracy z legendarnym polskim trenerem, Andrzejem Gmitrukiem. Jeśli kochacie boks i sporty walki, nie możecie tego przegapić!

Bilety na galę boksu zawodowego Próba Ognia w sprzedaży!

eBilet button wer.2

admin„Próba ognia” – gala już 24 marca