by  in Aktualności, Zapowiedzi

Rumiński w walce z Gromadzkim

Paweł Rumiński (2-0, 2 KO) z impetem rozpoczął zawodową karierę. Pierwszego rywala znokautował pierwszym ciosem w szóstej sekundzie. Na drugiego potrzebował niespełna pół minuty. Ale trzeci na pewno postawi mu się znacznie bardziej. Wszystko odbędzie się 4 marca w Dzierżoniowie podczas gali „BudWeld Boxing Night: Noc prawdy”.
Pierwotnie naprzeciw siebie mieli stanąć Mateusz Rzadkosz oraz Tomasz Gromadzki (2-0-1, 1 KO), lecz ten pierwszy z powodów osobistych musiał wycofać się z tego startu. Jego miejsce zajmie właśnie Rumiński i skrzyżuje rękawice z Gromadzkim, z którym ma porachunki jeszcze z czasów boksu olimpijskiego. Obaj spotkali się w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Seniorów 2015 wagi średniej. Wygrał wtedy Paweł jednogłośnie na punkty, ale obaj zostawili wówczas na ringu w Szczecinie sporo zdrowia. To była jedna z ciekawszych potyczek tamtego turnieju.
Zawodnicy wyrazili już zgodę i spotkają się na dystansie sześciu rund. Znając agresywny styl obu panów, emocje wydają się tak oczywiste, jak… zmarszczki po sześćdziesiątce, jak mawia klasyk.
Poniżej przypominamy Wam zawodowe walki Gromadzkiego i Rumińskiego, a także przypominamy zaklepaną na ten moment rozpiskę tego wieczoru, organizowanego przez grupy Tymex Boxing Promotion i AG Promotion.
junior półśrednia – Michał Leśniak (5-1, 2 KO) vs Damian Wrzesiński (10-0-1, 4 KO)
super średnia – Paweł Rumiński (2-0, 2 KO) vs Tomasz Gromadzki (2-0-1, 1 KO)
junior ciężka – Adam Balski (7-0, 6 KO) vs Dariusz Skop (6-1, 2 KO)
półciężka – Robert Parzęczewski (14-1, 8 KO) vs (?)
półśrednia – Michał Żeromiński (11-2-1, 1 KO) vs Tomasz Mazur (6-0-1, 2 KO)

adminRumiński w walce z Gromadzkim