by  in Aktualności, Gale

Tymex na gali w N.D.Mazowieckim

Michał Żeromiński (2-0, 1 KO), któremu pomaga w przygotowaniach m.in. firma Tymex, znakomicie zaprezentował się na gali boksu w Nowym Dworze Mazowieckim. 25-latek potrzebował tylko dwóch rund na rozprawienie się z Andriejem Dolożyjełem (5-4-1, 5 KO). Była to druga walka boksera z Radomia na zawodowym ringu. Potyczka w limicie kategorii półśredniej z Andriejem Dolożyjełu zakontraktowana została na sześć rund.
Radomianin zapewniał przed walką, że jest dobrze przygotowany do walki z mistrzem Białorusi. – Dzięki Łukaszowi Podlewskiemu, który praktycznie odciął mnie od wszelkich spraw organizacyjnych nie musiałem się o nic martwić. Mogłem skupić się wyłącznie na kwestiach czysto sportowych – zdradza wielokrotny medalista mistrzostwa Polski. Mający na swoim koncie stoczonych 165 walk amatorskich pięściarz trenuje obecnie pod okiem Jarosława Soroko. – Michał to bardzo zdyscyplinowany człowiek. Wie co chce osiągnąć, do czego dąży. Praktycznie spełnia wszystkie warunki, aby naprawdę dojść na sam szczyt. Mogę go tylko pochwalić – zachwala boksera Jarosław Soroko.

gala_boksu

Michał Żeromiński stawia sobie ambitne zadanie – chce zostać mistrzem świata zawodowców. Mamy nadzieję, że ten plan, również przy udziale naszej firmy zostanie zrealizowany w 100%.
adminTymex na gali w N.D.Mazowieckim