by  in Aktualności, Zapowiedzi

Walka Jeżewskiego w Polsacie Sport

Nadzieja grupy Tymex Thunder Promotion – Nikodem Jeżewski (4-0, 3 KO) – szykuje się do debiutu na antenie Polsatu Sport. Niepokonany pięściarz z Kościerzyny poznał dziś rywala – będzie nim doświadczony Henadzi Daniliuk (16-7, 13 KO) z Białorusi. Do walki dojdzie 22 grudnia na gali „Windoor Radom Boxing Night” organizowanej przez AG Promotion oraz DW Boxing Group. Przy produkcji gali pomagać będą promotorzy Jeżewskiego – Krystian Cieśnik oraz Mariusz Grabowski.

Białorusin będzie z pewnością największym testem w karierze 22-letniego zawodnika. Daniliuk w przeszłości toczył boje w wadze ciężkiej z takimi bokserami, jak Andreas Sidon (przegrana na punkty po dwunastu rundach dobrej walki), czy nasz Marcin Rekowski (nokaut w drugiej rundzie). Teraz pochodzący z Mińska pięściarz zbije zbędne kilogramy i wyjdzie do ringu z obiecującym Polakiem. Jeżewski nie ukrywa, że starcie na antenie Polsatu Sport to dla niego wielka szansa.

– Starcie z Daniliukiem w telewizji, która jest tak ceniona przez kibiców w kraju, jest dla mnie okazją do zaprezentowania swoich umiejętności szerszemu gronu fanów szermierki na pięści. Nie ukrywam, że aspiruję do walk z najlepszymi zawodnikami mojej kategorii w Polsce i tym pojedynkiem chcę udowodnić, że jestem ich wart. Pamiętajmy, że w wadze cruiser mamy wielu ciekawych pięściarzy. Grudniową wygraną sprawię sobie przedwczesny prezent na Święta – powiedział Jeżewski.

źródło: bokser.org

adminWalka Jeżewskiego w Polsacie Sport