by  in Aktualności

Wierzbicki z Postołem???

Łukasz Wierzbicki (13-0, 6 KO) niedawno wrócił na polski rynek, zanotował dwa cenne zwycięstwa, i już posypały się ciekawe oferty. Póki co jednak na ofertach się skończy.
Polak miał okazję zaboksować 9 września w Kijowie podczas gali Usyk vs Huck w ramach WBSS. Tego samego wieczoru Wierzbicki mógłby skrzyżować rękawice z byłym już mistrzem świata kategorii junior półśredniej i pogromcą Lucasa Matthysse, Wiktorem Postołem (28-1, 12 KO). Obóz Polaka odrzucił tę propozycję.
– Rywal bardzo mocny, a pieniądze małe. Ludzie w Polsce nie zdążyli nawet jeszcze do końca poznać tego chłopaka, a my mielibyśmy już go puszczać na walki zagraniczne? Łukasz ma jeszcze czas na takie wyzwania – tłumaczy Mariusz Grabowski, promotor pięściarza.
Wierzbicki po powrocie z Kanady zanotował w tym roku dwie wygrane – najpierw wypunktował w Ełku Innocenta Anyanwu, a podczas PBN 7 pod koniec czerwca pewnie ograł na punkty Roberta Tlatlika. Po wszystkim przyznał jednak, że ma coraz większe problemy z osiągnięciem wymaganego limitu i prawdopodobnie na stałe przeniesie się do wagi półśredniej.

źródło.bokser.org

adminWierzbicki z Postołem???