by  in Aktualności, Zapowiedzi

Windoor Boxing Night w Orange Sport

17 października ring znów zadrży, bo pojawi się na nim Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Doświadczony Polak, który ostatnio stoczył 12-rundową walkę z Władymirem Kliczko, teraz będzie bił się z kolejnym dwumetrowcem. Rywalem Wikinga będzie Samir Kurtagić (12-6, 8 KO). Galę Windoor Boxing Night w Dzierżoniowie, z udziałem Wacha, pokaże na żywo Orange sport.

Walka Wacha z Serbem, zaplanowana na osiem rund, zapowiada się bardzo ciekawie – Kurtagić w swojej karierze nigdy nie był znokautowany i napędził sporo strachu m.in Alexandrowi Dimitrience czy Francesco Pianecie. To jednak nie koniec emocji…

W walce wieczoru transmitowanej gali wystąpi bowiem piąty zawodnik światowego rankingu federacji WBO wagi piórkowej, Kamil Łaszczyk (17-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z Hiszpanem Sergio Romero (7-3-3, 0 KO). Starcie też zaplanowano na 8 rund.

W karcie walk w międzynarodowych pojedynkach zobaczymy ponadto innych czołowych polskich pięściarzy: Nikodema Jeżewskiego, Michał Gerleckiego, czy Damiana Wrzesińskiego. Galę komentować będzie Janusz Pindera.

adminWindoor Boxing Night w Orange Sport