by  in Aktualności, Wywiady

Żeromiński rozpoczął sparingi

– Od wczoraj przebywam u Piotrka Wilczewskiego w Dzierżoniowie. Już jutro rozpocznę etap sparingów – mówi Michał Żeromiński (10-2, 1 KO), który 18 czerwca podczas gali w Szydłowcu skrzyżuje rękawice z Romanem Seliverstovem (16-10, 5 KO). Stawką tego pojedynku będzie interkontynentalny pas federacji WBF.

Bilety na galę Windoor Boxing Night w Szydłowcu

Przypomnijmy, iż ostatni występ popularnego „Żeromy” miał miejsce pod koniec lutego w Radomiu. Ulubieniec miejscowej publiczności po niezwykle krwawym boju pokonał wtedy na punkty ambitnego Marcina Cybulskiego. Jak będzie tym razem?
– Od jutra zaczynamy sparingi. Mam już za sobą przygotowania w Radomiu i Warszawie, gdzie pracowałem nad poprawą wytrzymałości. Trenuję bardzo solidnie, bo rywal jest doświadczony i bardzo wszechstronny. Muszę boksować z nim na pressingu i w żadnym wypadku nie mogę dać się zepchnąć do defensywy ani pozwolić Rosjaninowi dyktować jego warunki gry. Na pewno wspólnie z trenerem Wilczewskim obierzemy kilka scenariuszy na ten pojedynek. Tak naprawdę dzisiaj można mówić wiele, a i tak wszystko wyjdzie w walce. Ring weryfikuje wszystko i wszystkich. Podczas ostatniego występu w Radomiu dostarczyłem kibicom wielu pozytywnych emocji i chciałbym żeby również tym razem byli zadowoleni – dodał Żeromiński
Kibice zobaczą w Szydłowcu łącznie cztery walki zawodowe. Robert Parzęczewski (11-1, 5 KO) spotka się z Michałem Graszkiem (6-3, 4 KO), Damian Wrzesiński (9-0-1, 4 KO) z doświadczonym Maurycym Gojko (23-52-5, 9 KO), a Tomasz Gromadzki (1-0-1, 1 KO) z Mariuszem Runowskim (4-0, 2 KO). Relacja na żywo na BOKSER.ORG!

źródło: bokser.org

adminŻeromiński rozpoczął sparingi