by  in Aktualności, Zapowiedzi

1.02 konferencja przed galą „BBN”

W środę 1 lutego konferencja prasowa przed galą „Budweld Boxing Night – Noc Prawdy” w Dzierżoniowie
Organizatorzy mają przyjemność zaprosić dziennikarzy, media oraz kibiców na konferencję prasową, która odbędzie się w środę 1 lutego o godzinie 13:00 w Urzędzie Miejskim w Dzierżoniowie przy ul.Rynek 1. Konferencja poświęcona będzie zbliżającej się gali boksu zawodowego organizowanej przez Tymex Boxing Promotion i AG Promotion pod nazwą Budweld Boxing Night-Noc Prawdy w dniu 4 marca w Hali OSiR w Dzierżoniowie
Główną atrakcją gali będzie występ byłego mistrza europy, pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej , Mateusza Masternaka (37-4, 25 KO). Ponadto w Dzierżoniowie zaprezentują się również Adam Balski (7-0, 6 KO) a jego przeciwnikiem będzie Polak boksujący w Wielkiej Brytanii, Dariusz Skop (6-1, 2 KO). Michał Olaś (3-0, 2 KO) czy Robert Parzęczewski (14-1, 8 KO), a takie zestawienie par jak Paweł Rumiński z Tomaszem Gromadzkim oraz Michał Żeromiński z Tomaszem Mazurem to także gwarancja zaciętych walk stojących na wysokim poziomie.
Na pierwszej konferencji dostępni będzią główni bohaterowie marcowej gali – Mateusz Masternak, Adam Balski, Michał Leśniak,Przemysław Opalach, trener Piotr Wilczewski, promotor gali Mariusz Grabowski i Andrzej Gmitruk.prezes Mariusz Konieczyński oraz przedstawiciele władz Miasta. Konferencja będzie otwarta dla kibiców. Chętni będą mogli porozmawiać z pięściarzami i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

admin1.02 konferencja przed galą „BBN”