by  in Aktualności, Wywiady

100 tyś. na walkę Błachowicz-Balski

– Skoro Błachowicz czuł się na siłach, żeby walczyć z Adamkiem, to ja mu składam następującą propozycję. Walka z Balskim, wykładam sto tysięcy złotych, może nawet więcej, i umawiamy się, że zwycięzca bierze wszystko – deklaruje Mariusz Grabowski, promotor Adama Balskiego (10-0, 8 KO).
Pięściarz z Kalisza to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników na naszym podwórku. Na co dzień startuje w limicie kategorii junior ciężkiej, gdzie górna granica wynosi 90,7 kilograma. Jan Błachowicz (19-7 w MMA) to zawodnik UFC dywizji półciężkiej, czyli startuje w limicie 93 kilogramów. Waga obu zawodników nie byłaby więc żadnym problemem.
– Jeśli Błachowicz chciał boksować dla sportu, a nie tylko dla pieniędzy, to oferuję sto tysięcy za jego walkę z Balskim. Jak pokona Adama, będzie mógł myśleć o Tomku Adamku. Moim zdaniem nawet przeciętni bokserzy bez problemu poradziliby sobie w walce bokserskiej ze wszystkimi zawodnikami MMA, bez wyjątku. A ja proponuję mu bardzo mocnego Balskiego. Jak Janek czuje się na siłach, to ja jestem konkretnym człowiekiem. Daję sto tysięcy, a lepszy z tej dwójki bierze wszystko – dodał szef stajni Tymex Boxing Promotion.
Źródło.bokser.org

admin100 tyś. na walkę Błachowicz-Balski