by  in Aktualności

Balski i Masternak posparują razem

Zarówno Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) jak i Adam Balski (9-0, 7 KO) wystąpią 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie podczas siódmej edycji gali Polsat Boxing Night. A że obaj startują w limicie kategorii junior ciężkiej, będzie doskonała okazja, by wspólnie posparować.
Już wkrótce Balski pojedzie do Warszawy, gdzie swoje przygotowania pod okiem Andrzeja Gmitruka prowadzi Masternak. Trenerem Adama jest Piotr Wilczewski, który przez jakiś czas stał również w narożniku Mateusza.
Balski i Masternak mieli już w przeszłości okazję z sobą sparować. Nie wiadomo jeszcze do końca, czy skończy się na tygodniu, czyli trzech sparingach, czy też dwóch tygodniach, co dałoby sześć sparingów. Trenerzy obu zawodników jeszcze na ten temat dyskutują. Ale z pewnością obaj pięściarze na tym skorzystają. Co ciekawe w Warszawie na sparingach będzie też pewien Anglik, który również pomoże Adamowi i Mateuszowi w przygotowaniach.
Przypomnijmy, że rywalem „Mastera” na PBN7 będzie gwiazda ringów olimpijskich, groźny, choć jeszcze nie do końca spełniony jako zawodowiec Ismail Sillach (25-3, 19 KO). Naprzeciw Balskiego stanie natomiast doświadczony i niewygodny Vikapita Meroro (28-6, 14 KO).

źródło: bokser.org

adminBalski i Masternak posparują razem