by  in Aktualności

Balski trafił do szpitala

Adam Balski trafił do szpitala z bólem wyrostka robaczkowego. Już jest po operacji
Pięściarz Tymex Boxing Promotion – Adam Balski (12-0, 8 KO) pojechał do Zakopanego, żeby pomóc w przygotowaniu do walki Andrzejowi Fonfarze (29-5, 17 KO). Niestety, zdołał odbyć tylko jeden sparing, a wczoraj trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację

Fonfara przygotowuje się do walki z Ismaiłem Siłłachem (25-5, 19 KO) na Warsaw Boxing Night. Adam Balski miał być jego sparingpartnerem. Pierwszy wspólny trening miał – zdaniem obserwatorów – stać na wysokim poziomie.
– Sparowanie z Fonfarą to dla mnie duży zaszczyt. Jest to bardzo doświadczony zawodnik i mogłem się od niego wiele nauczyć. Nie było lekko, ale właśnie o to mi chodziło. Zdaję sobie sprawę, że tylko ciężki trening z nieraz lepszymi pięściarzami zrobi ze mnie lepszego boksera – mówił Balski po sparingu dziennikarzowi Polsat Sport
Od poniedziałku kaliszanin czuł ból, który we wtorek się nasiilł. Pięściarz trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację.
– Na razie ledwo żyję, ale będzie dobrze – powiedział nam jak zwykle pełen optymizmu bokser. Niewątpliwie w najbliższych tygodniach, a może nawet miesiącach czeka go przerwa w treningach.

źródło: naszemiasto.pl

adminBalski trafił do szpitala