by  in Aktualności, Gale, Zapowiedzi

Bilety na galę w Dzierżoniowie

Ruszyła sprzedaż biletów na gale „Budweld Boxing Night-Noc Prawdy”.

To będzie jedna z ciekawszych pięściarskich gal w Polsce w ostatnim roku. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na wieczór „BudWeld Boxing Night: Noc prawdy” w Dzierżoniowie. Głównym wydarzeniem 4 marca będzie powrót jednego z najlepszych pięściarzy świata wagi junior ciężkiej, Mateusza Masternaka (37-4, 26 KO).
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/budweld-boxing-night/
Były mistrz Europy i pretendent do mistrzostwa świata w ostatnich latach występował głównie za granicą. Teraz wraca do Polski, a Wy możecie obejrzeć go w akcji na żywo! Ale w Dzierżoniowie będzie znacznie więcej atrakcji i ciekawych potyczek.
Występ popularnego „Mastera” poprzedzi między innymi uważany za godnego następcę Włodarczyka, Głowackiego czy właśnie Masternaka – niepokonany i mocno bijący Adam Balski (7-0, 6 KO). Jego przeciwnikiem będzie Polak boksujący w Wielkiej Brytanii, Dariusz Skop (6-1, 2 KO). Ponadto pokażą się uważani za przyszłość polskiego boksu zawodowego Michał Olaś (3-0, 2 KO) czy Robert Parzęczewski (14-1, 8 KO), a takie zestawienie par jak Paweł Rumiński z Tomaszem Gromadzkim oraz Michał Żeromiński z Tomaszem Mazurem to także gwarancja zaciętych walk stojących na wysokim poziomie.
Jeśli interesujecie się sportami walki, nie może Was zabraknąć w Dzierżoniowie. Bądźcie tam z nami!

adminBilety na galę w Dzierżoniowie