by  in Aktualności, Gale, Zapowiedzi

„New generation” w Radomiu!

Tak jak zapowiadaliśmy, fani sportów walki w Radomiu otrzymają przedświąteczny prezent. 22 grudnia odbędzie się anonsowana przez nas gala boksu zawodowego, w której udział weźmie m.in. Michał Cieślak. Nie zabraknie także przedstawicieli młodego pokolenia, które ma wkrótce odpowiadać za wizerunek pięściarstwa.

Co prawda, do Radomia nie przyjedzie Przemysław Majewski, ale organizator imprezy, Andrzej Gmitruk (na zdjęciu z Mariuszem Grabowskim i Dariuszem Wojtkowskim) zapewnia, że fanów boksu czekają niesamowite atrakcje. – Chcemy bowiem zaprezentować radomianom najlepszych pięściarzy młodej generacji, którzy z impetem wkroczyli na zawodowy ring – tłumaczy Gmitruk.

W zmaganiach na pewno weźmie udział Michał Cieślak. Obok niego zaprezentują się m.in. Kamil Łaszczyk, młodzieżowy mistrz świata Patryk Szymański i Michał Syrowatka. Ten pierwszy ma imponujący bilans 14-0 (6 KO), a niedawno awansował na trzecie miejsce w rankingu federacji WBO kategorii piórkowej. Syrowatka natomiast wniósł spore ożywienie w polskim boksie i według Gmitruka, w 2014 roku będzie o nim głośno. Zobaczymy również dobrze zapowiadającego się zawodnika z Grupy Tymex Thunder Promotion – Nikodema Jeżewskiego (4-0).

źródło: radomsport.pl

admin„New generation” w Radomiu!