by  in Aktualności, Wywiady

Parzęczewski zakończył przygotowania

– Dzisiaj robię ostatni trening i od jutra łapię już świeżość. Wszystko przebiegło zgodnie z naszymi wcześniejszymi założeniami. Jestem gotowy na walkę – mówi Robert Parzęczewski (13-1, 7 KO), który w najbliższą sobotę w Kaliszu skrzyżuje rękawice z Beką Aduaszwilim (18-5, 8 KO).

Bilety na galę można nabywać ze pośrednictwem strony www.ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/gala-boksu-zawodowego/
a także w Empikach na terenie całego Kraju.
Empiki w Kaliszu:
Amber ul. Górnośląska 82
Galeria Tęcza ul. 3-go Maja 1
Empik Ostrów Wielkopolski
ul.Kaliska 120

– Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonałem do pojedynku z Gruzinem. Tak naprawdę jestem w reżimie treningowym od dłuższego czasu i do tego pojedynku podtrzymywałem tylko to, co udało się zbudować do sierpniowego startu w Częstochowie. Miałem dobre sparingi, w których pomagali mi między innymi koledzy z grupy, Adam Balski oraz Mateusz Rzadkosz. Uzyskałem optymalną formę i mam nadzieję, że będzie to widać w sobotniej walce. Mieliśmy odpowiednio dużo czasu, żeby wspólnie z trenerem przeanalizować Gruzina. To młody i ambity pięściarz z dobrym rekordem, który jest ruchliwy na nogach, szczególnie w pierwszej fazie pojedynku, a do tego obdarzony szczelną obroną – analizuje popularny „Arab”.
– Według mnie kluczem do zwycięstwa w tym pojedynku będą moje warunki fizyczne i siła, bo nie ukrywam, że nie zamierzam bić się z nim na pełnym dystansie, tylko zakończyć walkę przed końcowym gongiem. Cieszę się, że tak często boksuję. Regularne występy pozwalają mi być cały czas w wysokiej dyspozycji i robić postępy. Chciałbym w miarę możliwości jeszcze pod koniec roku stoczyć jakąś walkę. Chodzi mi po głowie rewanż z tym Francuzem, który zabrał mi zero z rekordu, ale póki co skupiam się na najbliższym występie w Kaliszu – dodał Parzęczewski.
źródło .bokser.org

adminParzęczewski zakończył przygotowania