by  in Aktualności, Fight

Powrót „Mr. KO” Parzęczewskiego w nowej wadze. Kto rywalem?

Grupa Tymex Boxing Promotion wraca po wakacjach swoją 22. galą, na której na ringu zaprezentuje się między innymi Robert „Mr. KO” Parzęczewski (28-2, 17 KO). Transmisja w TVP Sport. Kto będzie rywalem ambitnego częstochowskiego wojownika? – To na razie niespodzianka. Kibice czekają na takie pojedynki, więc wkrótce hitowa walka – mówią szefowie Tymexu.

Pod koniec 2021 roku Robert Parzęczewski wygrał w walce wieczoru Tymex Boxing Night 19 w Radomsku jednogłośnie na punkty z Ukraińcem Tarasem Golovashchenko (6-5) i obronił tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski wagi super średniej. Jak się okazuje, za kilka tygodni wystąpi w nowej kategorii.

– Robert Parzęczewski wraca do wagi półciężkiej, w której był bardzo wysoko w rankingach światowych. Naszym celem jest powrót do czołówki list największych federacji. Wierzymy, że na najbliższej gali wykona ważny krok – powiedział Mariusz Konieczyński, prezes grupy Tymex Boxing Promotion.

Współpracujący z MB Promotions Mateusza Borka i Queensberry Polska Mariusza Krawczyńskiego włodarze Tymexu zapowiadają kolejne polsko-polsko starcia. – Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibicom, którzy chcą oglądać oraz więcej pojedynków między Polakami? – dodają.

Czy przeciwnika-rodaka może spodziewać się „Mr. KO” Parzęczewski. A jeśli, kogo spróbuje znokautować na TBN 22? Odpowiedzi na te pytania poznamy niebawem.

– Na najbliższej gali między liny wraca także m.in. niepokonany zawodowiec Kamil „Kundzia” Kuździeń, notowany na 5 miejscu krajowej listy boxrec kategorii super półśredniej. To kolejny z częstochowskich pięściarzy, z którym wiążemy duże nadzieje na przyszłość – dodał Mariusz Konieczyński.

Tymex Boxing Promotion to grupa założona blisko 10 lat temu przez Mariusza Grabowskiego. Kontrakty ma podpisane z kilkudziesięcioma zawodnikami, m.in. Damianem Wrzesińskim, Tomaszem Nowickim, Łukaszem Maćcem, Sashą Sidorenko, Michałem Leśniakiem, Tomaszem Gromadzkim, Oskarem Kapczyńskim, Mateuszem Rzadkoszem, braćmi Stanisławem i Maksimilianem Gibadło oraz wieloma innymi. W barwach Tymexu Mistrzynią Świata była Ewa Brodnicka.

admin1Powrót „Mr. KO” Parzęczewskiego w nowej wadze. Kto rywalem?