by  in Aktualności, Zapowiedzi

Trening i ważenie przed galą BBN

Trening medialny i ważenie otwarte dla Kibiców przed galą „Budweld Boxing Night – Mistrzowskie Rozdanie ” w Częstochowie
To będzie jedna z najważniejszych walk w historii polskiego boksu kobiet, przynajmniej w wydaniu zawodowym. Już w sobotę w Częstochowie Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) skrzyżuje rękawice z Irmą Adler (16-7, 8 KO). Zwyciężczyni zdobędzie tytuł mistrzyni świata federacji WBO kategorii super piórkowej – póki co w wersji tymczasowej, ale nabędzie też prawa do walki z pełnoprawną mistrzynią.
Bilety dostępne w Empikach na terenie całego kraju i na ebilet.pl
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/budweld-boxing-night/
Już od czwartku rozpoczną się imprezy towarzyszące. Właśnie w czwartek 11 maja w Centrum Fitnrs – Hotel Scout (Drogowców 12), odbędzie się trening medialny. Początek od godziny 18:00. Podczas tego treningu zaprezentują się główne bohaterki, a także Robert Parzęczewski (15-1, 9 KO) i miejscowy „ciężki” Marcin Siwy (16-0, 6 KO). Dodajmy jeszcze, że dla Parzęczewskiego również będzie to walka życia, bo jego potyczka z Zurą Mekereszwilim (20-8, 16 KO) wyłoni młodzieżowego mistrza świata wagi półciężkiej, również federacji WBO.

Ceremonia ważenia odbędzie się w tym samym miejscu, tylko w piątek o godzinie 15:30. Poza Brodnicką, Parzęczewskim i Siwym, w Częstochowie pokażą się również Tomasz Gromadzki (3-0-1, 1 KO), a ciekawy pojedynek powinni również dać Michał Żeromiński (12-2-1, 1 KO) z doświadczonym i zawsze trudnym do boksowania Krzysztofem Szotem (20-21-2, 5 KO).
Zarówno ceremonia ważenia jak i trening medialny będą otwarte dla kibiców. Zapraszamy.

adminTrening i ważenie przed galą BBN