by  in Aktualności, Gale, Zapowiedzi

Tymex Fight Night coraz bliżej

Promocja zawodników dobijających do krajowej czołówki i nawiązanie do lokalnych tradycji przyświecają organizatorom Tymex Fight Night. Szczególne znaczenie występ w Radomiu ma dla Michała Żeromińskiego, który wchodzi w ważny etap przygotowań do walki z pretendentem do tytułu mistrza świata, Rafałem Jackiewiczem. Na kibiców liczy także radomianka z urodzenia, Ewa Piątkowska.

Mariuszowi Grabowskiemu, organizatorowi radomskich zmagań, udało się zachęcić do współpracy kilka firm, dzięki którym ranga wydarzenia znacznie wzrasta. Głównym sponsorem imprezy został bowiem Windoor. – Gala ma stanowić promocję boksu zawodowego, ale jednocześnie chcemy przekonać się, na jaką skalę imprezy możemy organizować w przyszłości – podkreśla Grabowski. – A ja uważam, że to właśnie takie gale pozwalają najlepiej rozwijać dyscyplinę, na rzecz której wszyscy pracujemy – tłumaczy Jarosław Soroko, trener wspierający imprezy Tymexu, żeby miały one jak najwyższy poziom sportowy. Fanów boksu w Radomiu cieszy zapewne to, że po szóste zawodowe zwycięstwo właśnie przed nimi będzie miał okazję sięgnąć Michał Żeromiński. Zmierzy się on z Mariuszem Czerniawskim, debiutantem na zawodowym ringu, który trenował m.in. w Gwardii Warszawa pod okiem Stanisława Łakomca.

Mało kto wie, że Ewa Piątkowska, która podejmie Pavlę Votavovą, jest z urodzenia radomianką. – W Radomiu spędziłam osiem lat, wychowywałam się na Michałowie i myślę, że wśród kibiców będą także moi znajomi – żartuje zawodniczka. Z grona radomian na ringu zaprezentuje się również przedstawiciel stylu MMA, Mateusz Gola.

W innych, ciekawych walkach zmierzą się Ewa Brodnicka z Czeszką Claudią Szymczak, Patryk Litkiewicz z Rafałem Piotrowskim. Przemysława Opalacha czeka pojedynek z reprezentantem Turcji. Nikodem Jeżewski podejmie tymczasem Michała Szebestika.

Bilety na imprezę, która odbędzie się 31 sierpnia w STREFIE G2 w Radomiu znajdują się w następujących cenach:
1-2 rząd –VIP – 100zł – w cenie catering,
3-10 rząd – 50 zł – miejsca siedzące,
od 11 rzędu – 30 zł – nie zawsze siedzące.
Bilety dostępne w Strefie G2 i Hula Park przy ulicy Grzecznarowskiego 2 w Radomiu oraz w oddziałach Firmy Tymex:
Pionki ul. Aleje Lipowe 14,
Radom ul. Chorzowska 12,
Kozienice ul. Nowy Świat 2a.
Rezerwacja na e-mail boks@vp.pl.
Stoliki VIP – tel. 536 931 927.
Warto się pospieszyć, liczba miejsc ograniczona!

adminTymex Fight Night coraz bliżej