by  in Aktualności, Foto, Gale

Ważenie przed Tymex Fight Night – foto

W piątek w radomskiej Strefie G2 odbyło się oficjalne ważenie zawodników i zawodniczek przed sobotnią galą. Główny bohater, Michał Żeromiński jest w świetnej formie, ale bardzo ostrożnie podchodzi do walki.
W walce wieczoru Michał Żeromiński o szóste zwycięstwo na zawodowym ringu powalczy z Mariuszem Czarniawskim z Warszawy, który zadebiutuje na zawodowym ringu.
W piątkowy wieczór obaj podczas ważenia spojrzeli sobie odważnie i bojowo w oczy dając do zrozumienia, że na ringu będzie ostro. Żeromiński pierwszy raz wystąpi przed swoją publicznością, jest faworytem walki, ale to jest boks i niczego z góry nie można przesądzać.

– Jestem dobrze przygotowany, jestem w dobrej formie, ale z debiutantem na ogół nie walczy się łatwo. Mój rywal będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony dlatego muszę podejść do potyczki maksymalnie skoncentrowany – powiedział nam Michał Żeromiński tuż po ważeniu.

Impreza rozpocznie się o godz. 19 w Strefie G2 przy ul. Grzecznarowskiego 2. Można jeszcze kupić bilety przed samą imprezą. Ceny kart wstępu: 1-2 rząd –VIP – 100 zł, 3-10 rząd – 50 zł – miejsca siedzące, od 11 rzędu – 30 zł.

adminWażenie przed Tymex Fight Night – foto