by  in Aktualności, Fight, Gale

Wrzeciono Czasu Boxing Night: Stanisław Gibadło – ciężko się ze mną boksuje

Ciężko się ze mną boksuje… Mam nadzieję, że mój rywal to potwierdzi po sobotniej walce

– mówi Stanisław Gibadło (10-1, 1 KO) przed galą “Wrzeciono Czasu Boxing Night”, która odbędzie się 25 listopada w Pionkach. Transmisja w TVP Sport. Bilety dostępne na ebilet.pl.

 
Dużo ciekawego dzieje się w ostatnim czasie w “otoczeniu” urodzonego w Atenach Stanisława Gibadło (Tymex Boxing Promotion).  Niewiele zabrakło, aby w wyżej terminie walczył z Alexandrem Rigasem (18-2) w Monachium.
 
– Do samego końca liczyłem na pojedynek z Rigasem w Niemczech. Wierzę również, że jeszcze kiedyś dojdzie do naszej rywalizacji. Zbudowałem fajną formę na sparingach z Robertem Parzęczewskim i Michałem Żeromińskim. Wyglądałem super i chciałbym to pokazać w sobotę w Pionkach – powiedział Stanisław Gibadło, który w tym roku przegrał z Karolem Welterem o Mistrzostwo Polski kategorii średniej, a następnie pokonał Melbyna Hernandeza.
 
Na gali “Wrzeciono Czasu Boxing Night” będzie walczył z Ukraińcem Artjomem Razhikiem (2-1-1), niedawnym przeciwnikiem innego pięściarza Tymexu Kamila “Kundzi” Kuździenia (10-0, 3 KO).
 
– Kamil pokonał ukraińskiego zawodnika niejednogłośnie 2:1. Razhik to dobry bokser, a jego rekord w ogóle nie oddaje tego, co potrafi. Nie można odmówić mu brakuje umiejętności – podkreślił Stanisław Gibadło, mówiąc o pięściarzu trenującym na stałe w Polsce.
29-letni Stanisław Gibadło walczy na zawodowych ringach od końcówki 2018 roku. Do tej pory zwyciężał na punkty ze wszystkimi czteremi zagranicznymi rywalami.
 
– Mój bokserski ciąg i dobra kondycja będą atutami w starciu z Ukraińcem. Chociaż nie mam zbyt wielu wygranych przed czasem, to jestem niewygodnym pięściarzem – dodał zawodnik Tymex Boxing Promotion.
 
W głównej walce sobotniej gali w Pionkach, organizowanej we współpracy z MB Promotions i Queensberry Polska, Michał „Soczek” Soczyński (7-0, 4 KO) zmierzy się z były rywalem m.in. Brytyjczyka Lawrence Okolie – Mariano „El Angel” Gudino (16-7, 9 KO), argentyńską dwójką wagi junior ciężkiej. Stawką będą pasy Międzynarodowego Mistrza Polski i federacji IBO International.
Sobotnia gala zapowiada się bardzo ciekawie, ze względu na udział m.in. dwóch radomskich zawodników, związanych z południowym Mazowszem – bardzo doświadczonym Michałem Żeromińskim i bardzo utalentowanym oraz już utytułowanym Pawłem Brachem. Obydwu łączy osoba trenera Sławomira Żeromińskiego, prywatnie ojca Michała.
 
Kolejne walki rankingowe stoczą również m.in. Tomasz Nowicki i Aleksander Jasiewicz. Kto sprawi największą niespodziankę w Pionkach?
 
 
 
Kup bilet na Ebilet.pl
admin1Wrzeciono Czasu Boxing Night: Stanisław Gibadło – ciężko się ze mną boksuje