by  in Aktualności

Ciekawa oferta dla Siwego

POBIŁ „PUDZIANA”, TERAZ SPOTKA SIĘ Z MARCINEM SIWYM?
Ciekawa oferta napłynęła dla Marcina Siwego (13-0, 6 KO). Niepokonany pięściarz wagi ciężkiej być może już w przyszłą sobotę, tj. 28 listopada, stoczy pojedynek w Suzhou, chińskim mieści w prowincji Jiangsu. A kto miałby być jego rywalem?
Początkowo Polak miał stanąć naprzeciw Japończyka Rio Hidaki (12-2, 10 KO). Ten jednak w ostatnich godzinach nabawił się kontuzji na jednym ze sparingów i trzeba było szukać jego następcy. Wybór padł na doświadczonego i dobrze znanego polskim kibicom Petera Grahama (9-3-1, 4 KO).
Wojownik z Sydney to znakomity kickbokser. Nam kojarzy się jednak z walk MMA na galach KSW. Najpierw pokonał przed czasem na skutek kontuzji Marcina Różalskiego, przegrał potyczkę o pas na punkty z Karolem Bedorfem, a kilkanaście dni temu zastopował w drugiej rundzie Mariusza Pudzianowskiego. Boksuje rzadko, lecz w lipcu wypunktował Bena Edwardsa i zdobył pas mistrza Australii wagi ciężkiej. Czy za jedenaście dnia stanie naprzeciw kolejnego Polaka, tym razem na zasadach boksu?
– Załatwiamy na szybko wszelkie formalności paszportowe. Mamy czas do czwartku – powiedział Mariusz Grabowski, promotor Siwego. W stawce pojedynku miałby się znaleźć regionalny tytuł WBO Asia Pacyfic, który ewentualnie wywindowałby Polaka w rankingu federacji WBO.

adminCiekawa oferta dla Siwego