by  in Aktualności

Jeżewski wspomoże „Mastera”

Promotorzy grupy Tymex Thunder Promotion spore nadzieje pokładają w niepokonanym Nikodemie Jeżewskim (5-0, 4 KO). Pięściarz z Kościerzyny zbiera cenne doświadczenie na ringu profesjonalnym, a już niedługo wzbogaci je o sparingi z Mateuszem „Masterem” Masternakiem (30-1, 22 KO).

Były Mistrz Europy wagi junior ciężkiej na ring powróci już na początku przyszłego roku. Będzie to pierwszy występ wrocławianina od porażki z Grigorijem Drozdem. Od 10 stycznia na sparingach pomagać mu będzie właśnie Jeżewski, który pozostanie na obozie przez tydzień.

W ostatnią niedzielę na gali w Radomiu Jeżewski zaliczył debiut na antenie telewizji Polsat Sport. Jego rywalem był Wiktor Szalai (18-50-4, 4 KO). Polak nie miał większych problemów z pokonaniem Węgra i w drugiej rundzie rozstrzygnął pojedynek mocnym prawym, po którym oponent nie miał już ochoty do kontynuowania walki. Szalai w przeszłości mierzył się z innym Polakiem – popularnym Arturem Szpilką, który również wygrał z nim przed czasem.

Najbliższy pojedynek Jeżewski stoczy 8 lutego na gali w Pionkach. Rywalem Polaka będzie prawdopodobnie Henadzi Daniliuk (16-7, 13 KO).

źródło: bokser.org

adminJeżewski wspomoże „Mastera”