by  in Aktualności, Zapowiedzi

Kolejna walka w Szydłowcu

Gromadzki vs Runowski – kolejny potwierdzony pojedynek 18 czerwca w Szydłowcu. Stare i sprawdzone bokserskie przysłowie mówi, że styl robi walkę. I tak powinno być tym razem, bo choć zawodnicy są mało znani, nawet na naszej scenie, to kolejny, trzeci już zaklepany pojedynek na galę 18 czerwca w Szydłowcu, powinien dostarczyć sporo emocji.
Bilety na gale dostępne na ebilet.pl, w salonach sieci Empik i w Biurze Podroży- BIG HOLIDAY- Radom ul. Wałowa 7
Już dwa dni temu informowaliśmy Was, że tego wieczoru Michał Żeromiński (10-2, 1 KO) zaboksuje o pas WBF Intercontinental wagi półśredniej, natomiast Damian Wrzesiński (9-0-1, 4 KO) spotka się na dystansie ośmiu rund z doświadczonym Maurycym Gojko (23-52-5, 9 KO).
Dziś możemy już ogłosić, że trzecią konfrontacją w Szydłowcu będzie potyczka w wadze super średniej pomiędzy niepokonanymi Tomaszem Gromadzkim (1-0-1, 1 KO) i Mariuszem Runowskim (4-0, 2 KO). Obaj nie są może technikami, ale siły oraz agresji im nie brakuje. Powinno być więc ciekawie. Walkę zakontraktowano na sześć rund.
Runowski pozostaje niepokonany, choć nie spotkał się dotąd z nikim poważnym. Gromadzki natomiast dość niespodziewanie zremisował ostatnio z Mateuszem Rzadkoszem, innym zawodnikiem grupy Tymex Boxing Promotion.

Przypominamy Wam, że galę w Szydłowcu na żywo pokaże BOKSER.ORG!

adminKolejna walka w Szydłowcu