by  in Aktualności, Wywiady, Zapowiedzi

Soroko typuje wyniki PBN

Jeden z najlepszych trenerów boksu na polskim rynku, Jarosław Soroko, podzielił się z nami swoimi przewidywaniami co do wyników starć, które już w ten weekend elektryzować będą wszystkich fanów pięściarstwa w Polsce. Gołota czy Saleta? Zapraszamy do lektury.

Izu Ugonoh – Łukasz Rusiewicz: Będzie bardzo ciekawa walka, Rusiewicz jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, stoczył bardzo wiele sparingów z czołówką światową, co przemawia za nim, ale Izu posiada lepsze warunki fizyczne, jest zawodnikiem technicznym, potrafiącym boksować z fantazją i na niego stawiam w tym pojedynku

Krzysztof Cieślak – Kamil Łaszczyk: Ostatni miesiąc przygotowywałem Krzyśka Cieślaka do tej walki, ma szybkość, dynamikę, zmieniliśmy trochę sposób boksowania. Wiem, że tanio skóry nie sprzeda. Mogę śmiało powiedzieć, że to będzie jedna z najciekawszych walk tego wieczoru. Co Kamila Łaszczyka – przemawia za nim młodość i doświadczenie, jakie otrzymał od wspaniałego trenera Piotra Wilczewskiego, ale niech się przygotuje na twardą walkę i jeżeli wszyscy uważają go za faworyta – to niech się przygotują na niespodziankę.

Maciej Sulęcki – Robert Świerzbiński: Z Maćkiem Sulęckim pracowałem ostatnie dwa lata, uważam, że jest to zdecydowany faworyt tej walki, pomimo dużego doświadczenia Świerzbińskiego. Maciek powinien podejść z dużym poszanowaniem jego umiejętności, ale jeżeli zrealizuje cały plan, jaki jest założony, zdecydowanie wygra.

Dariusz Sęk – Remigiusz Wóz: Darek Sęk jest bezspornym faworytem tej walki. Ciężko mi jest odnieść się do jego przeciwnika, gdyż powiem szczerze – nie znam tego chłopaka. Ale znając poziom boksowania Darka Sęka i wszystkie jego atuty uważam go za najlepszego w Polsce, dlatego nie powinien mieć problemów w tej walce.

Paweł Głażewski – Bartłomiej Grafka: Paweł Głażewski jest to doświadczony zawodnik, potrafiący boksować praktycznie z każdym. Jest moim faworytem w tej walce.

Krzysztof Zimnoch – Damian Trzciński: Zdecydowanym faworytem tej walki jest według mnie Krzysztof Zimnoch. Przygotowywał się do walki ze Szpilką… – więc teraz zapewne przeciwnik, jaki mu został wyznaczony w ostatniej chwili, nie sprawi mu zbyt dużego problemu. Spodziewajmy się jednak zaciętej walki, gdyż chęć zwycięstwa ze strony przeciwnika Zimnocha i pokazanie się przed tak wielką rzeszą publiczności, może dodać tej walce pikantnego smaku.

Andrzej Gołota – Przemysław Saleta: Doświadczenie w walkach w boksie zawodowym przemawia zdecydowanie za Andrzejem Gołotą. I on też jest moim faworytem.

Albert Sosnowski w turnieju „Prizefighter”: Sosnowski to doświadczony zawodnik. Trudno mi się jednak odnieść do jego formy w dniu dzisiejszym, gdyż mam tylko wiadomości z publikatorów. Ale jest to zawodnik bardzo doświadczony, na pewno tanio skóry nie sprzeda. Życzę mu powodzenia.

Autor: Kamil Kierzkowski

adminSoroko typuje wyniki PBN