by  in Aktualności

Uczestnik „Gromdy” debiutuje jako zawodowiec na TBP 14

Łukasz „BRODACZ” Załuska pięściarz walka na gołe pięści znany z gali GROMDA, reprezentant klubu Arrachion Olsztyn wystąpi na gali TYMEX Boxing Night 14. Przeciwnikiem kolegi klubowego Mameda Khalidova będzie m.in. medalista Mistrzostw Polski Juniorów, mistrz federacji WBB, Artur Górski.
 
„Łukasz Załuska mimo przegranej z finalistą turnieju GROMDA, popularnym TYSONEM zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo dobrze się poruszał na nogach, chętnie wchodził w wymianę i zadawał przemyślane ciosy. Takich pięściarzy boks aktualnie potrzebuje, aby kibice otrzymywali ciekawe walki.” – komentuje Mariusz Grabowski, promotor grupy TYMEX Boxing Promotion
 
Nie jest to natomiast jedyny pięściarz z gal GROMDA, którego zobaczymy na zawodowym ringu. Jak dodaje Mariusz Grabowski: „Warto tutaj jasno zaznaczyć, że gala GROMDA to nie tylko szansa zaistnienia w nowej dyscyplinie w Polsce jaką są walki na gołe pięści, ale jest to także przepustka do zawodowych walk bokserskich. Należy więc przyglądać się uczestnikom gal GROMDA„. Aktualnie trwają zapisy do drugiego turnieju GROMDA: Walki na gołe pięści. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.gromda.pl.
 

TYMEX Boxing Night 14 już 21 listopada w Szydłowcu. Transmisja w TVP Sport. W walce wieczoru zobaczymy Międzynarodowego Mistrza Polski kategorii lekkiej, Damiana Wrzesińskiego (20-1-2). Arcyciekawe polsko-niemieckie starcie pomiędzy Tomaszem Gromadzkim (11-4-1) a Sahanem Aybayem (10-0). Na gali również zaprezentuje się Łukasz Maciec (25-3-1), Stanisław Gibadło (4-0) oraz Oskar Kapczyński (3-1).

 
 
admin1Uczestnik „Gromdy” debiutuje jako zawodowiec na TBP 14